FORVM BRAENDANVM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vaše názory, dotazy a připomínky
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Nápady na focení / Photoshoot ideas

Go down 
4 posters
AuthorMessage
BRENDA
Admin
BRENDA


Number of posts : 10
Registration date : 2008-08-12

Nápady na focení / Photoshoot ideas Empty
PostSubject: Nápady na focení / Photoshoot ideas   Nápady na focení / Photoshoot ideas Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 1:49 pm

Jsem strašně zvědavá Very Happy , jestli já nebudu ženská... napište mi jestli máte nějaké nápady v jakém prostředí byste mě rádi viděli na fotkách, jakékoliv náměty jsou vítány... ty zrealizované i se zajímavým bonusem.

----

I am SO curious, if I am not a woman after all Very Happy... write me any IDEAS where or how you'd like to see me in future photo shoots. I am interested in all of them. Let your thoughts flow...
Back to top Go down
https://brendatruax.forummotion.com
Sadra

Sadra


Number of posts : 3
Registration date : 2008-08-14

Nápady na focení / Photoshoot ideas Empty
PostSubject: Re: Nápady na focení / Photoshoot ideas   Nápady na focení / Photoshoot ideas Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 11:08 pm

Jsem velmi zvědavý, kdo by Tě chtěl opravdu ve skutečnosti nejraději vidět jinde, než na osamělém místě, kde by nikým nerušen mohl prohodit pár slov a polknout pár doušků jen a jen s Tebou... na prostředí - místě totiž nezáleží, když jsi jeho součásti " TY ". PS: a nemusí být obnaženo více než jen Tvé oči... Tvá ústa a také ruce, aby jsi viděla jak upíjíš z pozvednuté sklenice vína.
Back to top Go down
hapecko

hapecko


Number of posts : 11
Age : 51
Registration date : 2008-08-14

Nápady na focení / Photoshoot ideas Empty
PostSubject: Re: Nápady na focení / Photoshoot ideas   Nápady na focení / Photoshoot ideas Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 1:00 am

Těch nápadů je docela dost a mnohdy jsou hodně ztřeštěné. Viděl jsem pár "výpravných "fotek a docela jsem padal úžasem. Jsou to ale vesměs exteriéry, které už vyžadují dobrý managament už v přípravě a pokud se nejedná o zakázku, jsou i finančně náročné. Nicméně takové noční focení by nemuselo být od věci Wink
Back to top Go down
http://www.hapecko.estranky.cz/
Zkazius Catrix

Zkazius Catrix


Number of posts : 11
Registration date : 2008-12-06

Nápady na focení / Photoshoot ideas Empty
PostSubject: Re: Nápady na focení / Photoshoot ideas   Nápady na focení / Photoshoot ideas Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 2:29 am

Taková palubní průvodčí (stewardka) v soukromém tryskáči musí VIP klientele plnit lecjaká přání... nebo ne? A co teprve si obléci uniformu a posadit se za řízení, tam by ti to určitě děsně seklo Cool

P.S. Jsem zvědav, jak budeš shánět to éro Razz
Back to top Go down
Sponsored content





Nápady na focení / Photoshoot ideas Empty
PostSubject: Re: Nápady na focení / Photoshoot ideas   Nápady na focení / Photoshoot ideas Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nápady na focení / Photoshoot ideas
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
FORVM BRAENDANVM :: Nápady & Ideas :: Co vás zajímá & Interests-
Jump to: